Podziel się tą stroną ze znajomymi!

Tworzymy nowy wymiar edukacji

Projekt - Pomoc w szkole - platforma e-usługowa dla szkół


Firma Stream Project Sp. z o.o. została powołana w celu świadczenia usług o charakterze edukacyjnym. Projekt o nazwie „Pomoc w szkole - platforma e-usługowa dla szkół”  współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Działanie 8.1 "Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej".

Stream Project Sp. z o.o. jest pierwszym w Polsce podmiotem świadczącym usługę dystrybucji treści cyfrowych audio i wideo w formie streaming na komputery i telefony komórkowe. To  profesjonalne rozwiązanie  - w aspektach technicznych i merytorycznych - jest prostym w obsłudze narzędziem służącym do podnoszenia jakości  pracy nauczycieli i uczniów poprzez wykorzystywanie multimedialnych form prezentowania treści podczas lekcji oraz przeprowadzania sprawdzianów wiedzy z wykorzystaniem komputera. Do dyspozycji stworzona jest baza danych: scenariusze, filmy, quizy, audycje, spektakle. Wartością dodaną serwisu jest możliwość zamieszczania własnych treści.

Doświadczenie Członków Zarządu w produkcji i licencjonowaniu kontentu mobilnego oraz w tworzeniu serwisów mobilnych a także  współpraca z podmiotami  dystrybuującymi kontent mobilny (TVP. S.A., PTC sp. z o. o., MTV Network Polska, PTK Centertel Sp. o.o., P4 Sp. z o.o.,) gwarantuje rozwój firmy w oparciu o narzędzia i mechanizmy stworzone w ramach projektu.

Przejdź do serwisu